Pobierz do swojego telefonu: GRY, TAPETY, LOGO, DZWONKI, ANIMACJE

środa, 23 kwietnia 2014 r.   Imieniny: Wojciecha, Terencjusza, Jerzego, Adalberta
logo i dzwonki
ściągi
dla dziewczyn
horoskopy
senniki
wasze listy
tabu
mój chłopak
uroda
fitness club
dolinka
korepetycje
awans nauczyciela
świat nauki
napisz do nas napisz do nas

Twój znak zodiaku, dowiedz się jaka jesteś
21 - 27 kwietnia
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby
Jarosław Gronert
Artykuły od A do Z
Jak całować? Co włożyć na pierwszą randkę? W jaki sposób przeprosić rodziców? Odpowiedzi znajdziesz w naszym archiwum.
Temat dnia
Przygotuj się na miłość

Poznajesz chłopaka, zaczynasz dłużej z nim przebywać i po tygodniu, wiesz, że jesteś zakochana w nim po same uszy. Widzisz w nim same zalety: jest czuły, troskliwy, zabawny i do tego wszystkiego kochają się w nim wszystkie znane ci dziewczyny i oczywiście ty...

Przeszukaj zasoby portalu Szkoła.net

szkola
?

Zawładnij jego myślami

Marzysz o tym, aby zagościć w myślach swojego ukochanego. Zastanawiałaś się niejeden raz, jak to zrobić i czy jest możliwe, aby poza tobą nie widział świata. Żeby porządnie "zawrócić mu w głowie", możesz zastosować kilka supersztuczek (albo wszystkie po kolei).

Historia biustonosza

W starożytności kobiety owijały sobie piersi pasami tkanin. W XVI wieku panie ubrały gorsety, które nosiły aż przez cztery stulecia. Gorset był zwyczajnym pancerzem (do jego konstrukcji, używano stali), był nieludzko ciasny, ale za to podkreślał talię, biodra i uwypuklał biust.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Zakochanie pojawia się nagle, wystarczy jedno spojrzenie, delikatny dotyk, czarujące spojrzenie i już po wszystkim. Za taki stan ducha jest odpowiedzialne pięć zmysłów: wzrok, słuch, dotyk, węch i smak. Jeżeli każdy ze zmysłów jest "zakochany", po prostu szalejemy ze szczęścia.

Jaka jest twoja cera?

Sucha czy tłusta? Normalna czy mieszana? Jeśli zadajesz sobie to pytanie, odpowiedź znajdziesz tutaj!

linia
Startuj z nami /  Szkoła.net /  Ściągi /  HOROSKOPY /  SENNIKI /  Dziewczyny /  Korepetycje /  Nauka /  Dolinka /  O nas /  Reklama /  Kontakt
Ściągi * horoskopy * senniki - © 1999 - 2014 Redakcja Portalu Szkola.net Wszelkie prawa zastrzeżone - Ściąga * horoskop * sennik